Něco se chystá?

18. april 2015 at 9:46 |  News.

Pokud jste si před několika dny všimli toho zvláštního poselství, které zveřejnil Mike Shinoda z LP, pak jste jistě přemýšleli nad tím, co to má být. My všichni můžeme být klidní, protože to neví asi nikdo, kromě jich samotných. Dle fotografií a videí je jasné jen to, že se sešli členové z Linkin Park, Avenged Sevenfold a Of Mice a Men. U videa, které zveřejnil Mike byl popisek ve smyslu: "Na tomto videu je vidět pár bezejmených idiotů, kteří se mají skvěle." Předpokládám, že to video již většina viděla, pro všechny případy přidávám odkaz. Více videí a fotografií můžete zhlédnout zde.

Of Mice a Men byli přizváni, aby si společně s Linkin Park zahráli na jejich nejnovějším North American headlining tour, nakonec však z tohoto plánu sešlo a turné bylo zrušeno, protože si Chester Bennington zlomil kotník.

Zda-li se tedy můžeme těšit na něco velkého, těžko říct, každopádně by to bylo totálně úžasné. Na více informací si asi budeme muset počkat.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Jee-Jee Jee-Jee | 22. may 2015 at 0:20 | React

taky jsem napnutá a natěšená co z toho vznikne!! :D a to že si Chester zlomil kotník to nevím :D šikulka no :D ..uvidíme uvidíme :D a teďka se zase něco chystá !! :D jsou tajemný jak hrad v Karpatech !! :D a to na nich miluju :3 :3 jako další věc z asi milionů věcí co na nich miluju :D :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

most used sources:blog since 2011 - 2015.. |.. brianhaner.blog.cz
.