MASTER CLASS WITH SYNYSTER GATES

18. july 2014 at 22:37 |  News.
V květnu letošního roku se Brian zapojil, jakožto slavný kytarista uznávané hudební skupiny, do akce pořádané Guitar Centre a Schecter Guitar Research. Program Master Class with Synyster Gates byl vytvořen, aby pomohl talentovaným hudebníkům a odměnil je tak možností, při které měli příležitost učit se právě od tak slavného a šikovného kytaristy, jako je právě Synyster a to vše ve famózním prostředí. Deset talentovaných umělců z celých států bylo vybráno z tisíců žádajících, aby odletěli na soukromou výuku konající se v Los Angeles.


"Avenged Sevenfold byla vždy kapela, která je přeborníkem hudebního vkusu a úspěchu." řekl Gates před třídou. "Jsem vášnivý, co se týče umění na kytaru a tahle Master Class je perfektní příležitost pomoct k dalším dovednostem a kariéře pro podobně smýšlející hudebníky."

Synyster mluví o "la pompe" (nebo pump), což je perkusní technika, která tvoří základ pro rytmus tradičního Gypsy Jazzu (romské jazz hudby). Dále pak tento styl předvádí na akustickou kytaru. Nejedná se o ukázky jeho tvorby z A7x, jde o to ukázat zručnost, s jakou kytarista musí disponovat a že je nutné pro další hudebníky respektovat a hrát k jakoukoli muziku.


V celém článku naleznete video 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

most used sources:blog since 2011 - 2015.. |.. brianhaner.blog.cz
.