HELLWIN

22. july 2014 at 22:03Schecter je dnes již velmi známá a v hudebním průmyslu velmi uznávaná značka vyrábějící kytary a baskytary, které charakterizuje výrazný a neotřelý moderní design, kvalita a aplikace nejnovějších moderních technologií. Kytary Schecter, na které hraje spousta známých osobností, zejména pak Brian, si nacházejí stále více příznivců po celém světě. Nástroje jsou určeny hlavně pro moderní a tvrdší rockové a metalové styly, ale na své si přijde každý muzikant.

V roce 2013 se Brian spojil s firmou Schecter a společně uvedli na trh řadu zasilovačů Hellwin. Zesilovače Hellwin převládají nad ostatními svým designem, na kterém pracoval legendární designér James Brown, ten je skutečně naprostá špička ve svém oboru.

"Jakmile jsme začali s vytvářením zesilovačů, spolupráce se Synysterem na jeho vlastních návrzích vypadala jako přirozený krok po téměř desetiletém vztahu, který sdílíme." řekl výkonný viceprezident March LaCorte.

Brian dále podotkl: "Po letech snažení se dostat všechny tóny, hratelnost a všestranost jsem chtěl zesilovače, obrátil jsem se na svém přátele ve Schecter a legendárního návrháře zesilovačů Jamese Browna. Společně jsme stvořili Hellwin, řadu zesilovačů určených pracovat na zvukově nejvyšší úrovni, a to ať jste na velké stage na koncertě nebo u sebe doma v garáži."

Brian chtěl zesilovač, který by dokázal zachytit jedinečnost každého tónu a byl přínosem. A tak za neúnavné práce každého povolaného vzniklo pozoruhodné dílo s výjimečným vzhledem a schopnostmi. Celý tým Schecteru, který se výrobou zesilovačů zabýval pracoval skutečně tvrdě, aby vtiskl neotřelý charakter nově vzniklé řadě HELLWIN.

Prezident společnosti Michael Ciravolo uvedl: "Hellwin USA design je perfektní start naší nové divize Schecter Amplification ( zesilovačů ) a pozorování Syna každého kroku procesu onoho návrhu bylo klíčem k vytvoření autentické řady zesilovačů."

Hellwin se tedy skládá ze tří základních dílů sestavy, je jím kytarový celoampový zesilovač a dva kytarové reproboxy. Kytarový zesilovač SYNYSTER GATES HELLWIN USA HEAD a reproboxy SYNYSTER GATES HELLWIN USA 4X12 CABINET, které můžete mít ve verzi STRAIGHT nebo SLANT. (Praktický rozdíl v těchto identických reproboxech je ten, že verze Straight je rovná, zatímco Slant mírně zkosená, jedná se tedy o rozdíl po designové stránce, výkonově jsou si totožné.) Tyto tři modely jsou speciálně navržené a vyráběné v Americe.

Nicméně pro ty, kteří vědí, že Schecter vyrábí bratříčka každému produktu z této sady, musím zmínit, že verze SYNYSTER GATES HELLWIN STAGE HEAD, SYNYSTER GATES HELLWIN STAGE 4X12 SLANT A STRAIGH CABINET jsou vyráběny v Číně, nikoli v Americe a lehce se od USA sady liší svou konstrukcí.
SYNYSTER GATES HELLWIN USA HEAD


Kytarový celolampový zesilovač ze série Hellwin
Výkon: 100 W
Nastavení Direct Volume
Elektronky: 4x 12AX7 + 4x EL34
3 kanály (Clean / Lead / Lead II)
Nezávislý třípásmový ekvalizér
2 nástrojové vstupy (Active / Normal)
Přepínač Voicing Vintage/Modern pro čistý kanál funkce Focus - Presence - Master Boost - Noise Reduction
efektová smyčka s nastavením úrovně
Vyrobeno v USASYNYSTER GATES HELLWIN USA 4X12 SLANT CABINET

Kytarový reprobox série Hellwin
Výkon: 240 W
Reproduktory: 4x 12" Celestion Vintage 30
Impedance: 1x 16 Ohm (mono) / 2x 8 Ohm (stereo)
Konstrukce z překližky z baltské břízy
Vyrobeno v USA
- Zkosená verzeSYNYSTER GATES HELLWIN USA 4X12 STRAIGHT CABINET

Kytarový reprobox série Hellwin
Výkon: 240 W
Reproduktory: 4x 12" Celestion Vintage 30
Impedance: 1x 16 Ohm (mono) / 2x 8 Ohm (stereo)
Konstrukce z překližky z baltské břízy
Vyrobeno v USA
- Rovná verze
Source: www.hellwin.com - all images by this site.| www.schecterguitars.com | www.blabbermouth.net
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

most used sources:blog since 2011 - 2015.. |.. brianhaner.blog.cz
.