July 2011

Pink is the new BLACK!

28. july 2011 at 17:27 About Brian

Je to kuřák a samozřejmě pije alkohol. Taky hlavně proto vznikl jeden z nejznámějších výroků, který pronesl v podnapilé náladě: "Pink is the new BLACK!"

Malé info

28. july 2011 at 17:20 About Brian

- Má rád fialovou barvu.
- Je velký nadšenec do motorek a zbraní.
- Je z poloviny němec, ale německy nemluví.
- Jeho nejoblíbenější film je Batman.
- Je alergický na včely.

Tetování.

27. july 2011 at 15:28 Tattoo

Asi každý velice dobře ví, že žádný správný známý Metalový kytarista nemůže mít "holou kůži". Ani Brian ji nemá, snažila jsem se přijít na opravdu všechna jeho tetování, ale pokud tu nějaká nejsou, tak to proto, že je zkrátka neukazuje. Některé obrázky jsou rozmazané, omluvte to, není jednoduché najít dokonalý obrázek, je to jen pro informaci ;)LEFT THUMB

NUMBER ON on left thumb.
První tetování si Syn pořídil už v patnácti letech, podle jistých zdrajů se uvádí, že měl více starších kamarádů a díky, anebo kvůli nim má tuto kérku. Number one na levém palci. Protože to bylo jeho první tetování, přišlo mu vhodné nechat si vytetovat zrovna číslo 1.


Každý správný kytarista má své potetované svalnaté paže, na které je pyšný. Ani Syn není výjimkou. Říká, že jeho tetování se liší od tetování ostatních členů A7x, protože prý mají své vlastní téma, kterým je monstrum. Jeho levá ruka, je složená z monster, která jsou připojena k počítači. Obě paže jsou provázeny monstry, která provádí nějaký druh mučení.LEFT HAND


BLUE MONSTER
Až úplně nahoře, na levé paži u ramene má vytetované modré monstrum.

RED DEVIL MONSTER
Hned pod Modrým monstrem se nachází takovéto monstrum, každopádně je to s ďábelským motivem.

GREEN MONSTER
Pod červenoďasem se nachází tato zelená obluda.

RIGHT HANDMONSTRUMS
Opět něco na téma: monstra.
CHEST? ~ "Blue blood"
Nápis "Blue blood" má Brian kousek nad levým prsem, bohužel, není dobře k přečtení jakým jazykem je to psané, v překladu to znamená "modrá krev".
Tribute to Jimmy - FOREVER
Není třeba vůbec nic psát, jednoduše nejkrásnější důkaz opravdového přátelství a lásky. :') Nejkrásnější je, když má své tričko s výstřihem do V a je vidět pouze část REV..BACK

HANER
Toto tetování před námi úspěšně skrývá. Na koncertech nosí trička a nikdy nechodí s nahou hrudí. Na horní části zad má vytetované své příjmení HANER, ale protože, když byl mladý (udává se 15let) rodiče s takovým tetováním nesouhlasili, šel se svými přáteli za tatérem, který údajně tetoval i nezletilé, to odůvodňuje špatnou kvalitu a hrubý design tetování. Brian se zmiňuje, že je to otrava chodit na podium pořád v tričku a že se za tetování stydí.


ANKLE


GHOST? MONSTER?
Ať už duch, monstrum nebo kostra. Brianův levý kotník zdobí toto.
FINGERSMARLBORO
YEP! Jedno z nejlepších! Má vyhláskované slovo MARLBORO. (Údajně tetoval tatér Grant Cobb)
BEHIND THE EARVII
Číšlo 7 má vytetované římskými číslicemi. Tetování se nachází za levým uchem a má jistou spojitost s StST. Toto tetování je na něm přímo k sežráníí :))- Pokud víte o nějakém jiném, anebo jsou v článku chyby, prosím, napište mi do komentáře.

Papa Gates about Brian

27. july 2011 at 13:00 About Brian


Brianův táta - Brian Elwin Haner Sr. (Papa Gates, Guitar Guy) - řekl o Brianovi (pozn. přibližně před deseti lety)

"Já jsem Synnieho učil hrát na kytaru, když mu bylo deset let, a můžu Vám říct, že za těch deset let, kdy se to učil je stále lepší a lepší. Teď učí spíš on mě. Je šílený, jak rychle se vyšvihl na vrchol, já a Syn jsme společně napsali song k filmu Payback, kde hraje C. Thomas Howell, Synovy tehdy bylo dvanáct let. Byl to punkový song, pokud si dobře vzpomínám."

brianhaner.blog.cz

27. july 2011 at 10:26BLOG / informace týkající se blogu

FAVORITE BLOGGERS / oblíbení blogeři

AFFILIATES / pouze v případě zájmu

LAYOUTS / pouze jeden článek se všemi vzhledy

QUESTIONS / místo pro dotazyBrian Elwin Haner Junior

26. july 2011 at 16:41

Brian Elwin Haner Junior, v metalové sféře známý spíše pod svým pseudonymem Synyster Gates - nebo zkráceně Syn. Pseudonym Synyster Gates vznikl, a Brian o jeho vzniku rád vypráví, při opilecké jízdě s jeho tehdejším a stále jistě v srdci milovaným nejlepším přítelem Jimmym Sullivanem, kdy oba opilí šli přes park a Brianova přesná slova byla "I'm Synyster Gates and i'm fuck*ng AWESOME" (Já jsem Synyster Gates a jsem kur*a ÚŽASNÝ)

Narodil se 7. července roku 1981 (je znamení Raka) ve Spojených Státech Amerických ve městě Huntington Beach v Americkém státě Californie.

Na kytaru začal hrát už jako jedenáctiletý díky svému otci, Brianu Hanerovi staršímu, později navštěvoval Musicians Institute v Hollywoodu, kde studoval hru na jazzovou kytaru, do té doby byl pouze samouk. Po šesti měsícch studia mu zavolal jeho nejlepší kamarád Jimmy (společně s ostatními ze skupiny) a zeptal se Briana, zda-li by s nimi nechtěl hrát na postu hlavního kytaristy. Brian se k Avenged Sevenfold připojil a tak ukončil studium na škole.

Připojil se na konci roku 1999, kdy mu bylo osmnáct let. Chlapci z bandy před přijetím Briana pracovali na jejich první desce Sounding the Seventh Trumpet, po přijetí Briana byla deska již témeř hotová (Brian v ní hraje pouze v songu To End the Rapture, proto v tomto albu hraje hlavní kytaru Zacky V.) Stal se z něj studiový muzikant. Hraje také na piáno, v písničkách může být k slyšení například v písničkách Sidewinder, Warmness on the Soul. Skupině a songům dodává určité metalové prvky, které rozhodně každý pozná.

Má svá sóla. Působil také v kapele Pinkly Smooth, (vedeljším projektu) kterou založil společně s Jimmym, kapela byla aktiní v rocích 2002-2003, později se Brian a REV rozhodli věnovat se kapele A7x plnohodnotně.

V současné době, je to jeden z nejvýznamějších Metalových kytaristů, tento fakt potvrzuje i několik Hanerových ocenění. V roce 2006 vyhrál cenu "Young Shredder" (Mladý drtič) v magazínu Metal Hammer, ve stejném roce získal ještě cenu Nejlepší Kytarista ( magazín Total Metal Magazine).

V roce 2011 v Revolver Golden Gods Awards si Brian odnesl cenu nejlepšího kytaristy. Roku 2008, v červnu mu magazín Guitar World položil otázku, v níž se ho ptali, ke komu vzhlíží. Brian okamžitě odpověděl "Slash, Dimebag Darrell, John Petrucci a další."

V roce 2014 získal v rámci akce Revolver Golden Gods Awards cenu za nejlepšího kytaristu, společně se svým parťákem Zacky Vengeance.Je ženatý s Michelle DiBenedetto, kterou si vzal 7. května 2010 v Mexiku. Jeho rodiče jsou Brian Elwin Haner Senion & Jan Gera, má tři mladší sourozence, bratra Brenta, sestru McKennu a nevlastního bratra Johnnyho. Jeho velmi známý mazlíček, malá roztomilá fenečka Maltézáčka - Pinkly, je v kapele velice oblíbená.

Má nespočet tetování.

Navrhl si svou vlastní kytaru, Schecter Synyster Custom Gloss Black, která je volně v prodeji.

most used sources:blog since 2011 - 2015.. |.. brianhaner.blog.cz
.